Визначення статті у морських свинок

Тема у розділі 'Гризуни', створена користувачем Inna, 11 тра 2015.

1. Inna

Inna Administrator

Повідомлення:
    408
    Симпатії:
    56
    Зазвичай над цим аспектом ми найменше думаємо при покупці ... а саме, кого нам продають самця або самку? ... Продавець з серйозним обличчям заявляють: самка, самка ... вооот дивіться ... показово розсовує лапки і тикає кудись униз живота ...

Самець крупним планом, ось тут-то помилитися важко.

З рук продавця зазвичай нам нічого не видно, але ми покладаємося на його досвід і беремо, тим більше крихта нам подобається:) А потім, через тривалий або менший час ми починаємо сумніватися в полі нашого вихованця і дуже часто не безпідставно ....

Найчастіше, якщо нас обдурили, виявляється, що наша улюблениця сім'ї, Дуся наприклад, виявляється здоровенним самцем ... який і не підозрював власне те, що ми хотіли дівчинку ... Доводиться терміново перейменовувати ... А якщо ми хотіли розводити свинок? ... ось тут-то і починаються непорозуміння ... Про них можу розповісти пізніше і докладніше. А зараз ... розглянемо фотографії. Малюнки показали свою повну не практичність. Людина знає на більшості їх з труднощами, але все ж відрізнить самочку від самця. А що робити новачкам? Звичайно ж, немає нічого кращого як знайти десь штук 20 свинок різної статі і тренуватися% -)

Самочка, молода (не перебуває у стані тічки)

Стать новонароджених морських свинок найнадійніше визначати по відстані між анальним та статевим отворами: у чоловічих особин це відстань більше, ніж у жіночих. Сподіваюся, такі фотографії допоможуть побачити різницю між новонародженими свинками чоловічої і жіночої статі:) Свинки на обох фотографіях одного віку - 3 дня від народження.

Я в повній мірі усвідомлюю, що всі ці описи можуть здатися вам вкрай заплутаними та складними у виконанні, але, повірте, що на практиці все виявляється набагато простіше і зрозуміліше.

А мені залишається тільки побажати вам успіхів у цьому "нелегкій" справі :)

Поділитися цією сторінкою