Як виростити траву для кішки

Тема у розділі 'Коти', створена користувачем Nadia, 12 тра 2017.

1. Nadia

Nadia Administrator Команда форуму

Повідомлення:
    439
    Симпатії:
    131
    Добрий день, дорогі друзі. Рада бачити вас на сторінках сайту присвяченого нашим домашнім улюбленцям і всьому, що з ними пов’язано. Відвідувачі сайту досить часто запитують мене, як виростити траву для кішки? І сьогодні я хочу докладно відповісти на це питання, розповім, як виростити траву для кішки! Але спочатку, давайте розберемося, а навіщо взагалі кішці трава? Погодьтеся, досить складно порівняти кішку з коровою, або іншою травоїдною твариною, яка мирно пасеться на зеленій галявині….

b3b82c57c7060317d18130ec33127c1f.jpg

Якщо ви є щасливим власником кішки, і маєте можливість виїжджати разом зі своїм вихованцем на природу, або на дачну ділянку, то напевно не раз помічали, з якою пожадливістю ваш вихованець вживає траву, опинившись на свіжому повітрі?

Як думаєте, з чим це пов’язано? Ні, ваш вихованець не уявив себе жвавою кізкою, і вже тим більше не претендує на роль газонокосарки, це всього лише природна фізіологічна потреба!

Ще б! Зелені пагони, що покривають зеленим, щільним килимом родючий шар землі, від природи багаті корисною для організму вихованців клітковиною і забезпечені величезним арсеналом не менш корисних вітамінів і мікроелементів.

f50372dcd6e71d2ea20593785754a1ce.jpg

Якщо взяти для прикладу ту ж корову, так вона крім трави взагалі нічого не їсть, отримуючи з неї все необхідне для свого організму, ви бачили, до яких розмірів вона виростає? На організм кішок трава теж чинить сприятливий вплив. На зростання домашніх вихованців вона, звичайно, не впливає, так що, не хвилюйтеся, до розмірів корови ваш улюбленець точно не виросте, а от процес травлення у нього нормалізується обов’язково! Так і вовну, яка накопичилася в шлунку,допоможе вивести зелена трава . Загалом, суцільна користь молодих, зелених пагонів для організму вихованців виходить. От тільки де ж взяти це джерело вітамінів для кішки в зимовий період? Відповідь проста — виростити!

Ну, ось я і підійшла до основної теми своїй статті, і з великим задоволенням розповім, як виростити траву для кішки. Скажу відразу, складного в цьому нічого немає. Отже, приступимо. Для цього знадобляться:

• квітковий горщик, або будь-який інший посуд відповідного розміру замінить його;
    • насіння трави для кішок — їх без особливих зусиль можна придбати в будь-якому зоомагазині, або в магазині насіння;
    • земля для посадки — її теж можна придбати в магазині насіння, або набрати на дачній ділянці, якщо є така можливість;
    • поліетиленовий пакет, що виконує роль парника. І звичайно ваше бажання пригостити свого вихованця соковитою зеленою травою!
    1d25986c88b7ddabdce4bc1713231b0b.jpg

Далі все просто. Насипаєте землю в підготовлену ємність, висаджуєте насіння, трохи поглиблюючи їх у ґрунті, при необхідності присипаєте зверху невеликою кількістю землі, рясно поливаєте, накриваєте все це поліетиленовим пакетом і залишаєте на кілька днів у теплому, світлому місці, періодично підливаючи в ємність з посадженим насінням необхідну кількість води. Результат не змусить себе довго чекати, буквально через кілька днів ви вже зможете порадувати свого вихованця свіжими, молодими пагонами!

69c6dc0695269323609dfcdffa995832.jpg

Перші сходи зазвичай з’являються через 5 — 7 днів. В цей же період можна прибрати плівку з ємності, щоб вона не ускладнювала зростання трави. А ще через кілька днів можете вже пригощати свого вихованця корисним, а головне власноруч вирощеним продуктом! Я зазвичай залишаю ємність з травою просто на підвіконні, так як мої вихованці мають туди прямий доступ і приходять «пощипати травички» по мірі необхідності. Можна розташувати ємність з травою біля «обідньої зони» вихованця, тільки не забувайте вчасно поливати, і протягом довгого часу соковита зелена трава буде радувати вашого вихованця своєю свіжістю!

П’ять днів тому…

311aa2ab1bd954fa116111669154690a (1).jpg

Поділитися цією сторінкою